До Ірпеня завітали американські професори

Данута КОСТУРА

20 квітня в Ірпінській міській раді відбулась бізнес-зустріч з американськими професорами: «Сучасна модель управління освітніми процесами в контексті підвищення якості початкової, середньої та вищої освіти: досвід США та можливості для України».

Гості, які представляють Університет Міссурі, розповіли про американську систему освіти, зокрема у школі. Послухати Віллі Маєрса, професора, директора Міжнародних програм CAFNR в Університеті Міссурі, Далі Маєрс, співробітницю Коледжу CAFNR в Університеті Міссурі, та Кена Шнібергера, кандидата наук, координатора міжнародних проектів і грантових програм в Університеті Міссурі прийшли керівники ірпінських освітніх закладів, студенти.

Серед запитань, які були задані гостям з Америки, – питання налагодження контактів між Ірпенем та освітніми закладами міста Коламбія. І тут нас чекала приємна несподіванка. Пан Шнібергер з усмішкою сказав, що у них вже давно викладає Расел (Ярослав) Згутта, українець, який родом зі Львова. Він є великим патріотом України і горить бажанням прислужитися їй, особливо зараз, коли вийшов на пенсію.

Після ознайомлення з містом шановні гості, які вперше в Ірпені, але не вперше в Україні, сказали, що приємно здивовані поступом, який робить Ірпінь. Вони вважають це заслугою молодої, енергійної команди, яка керує містом. А ще відзначили велику кількість людей, які володіють англійською.

Данута КОСТУРА  фото В. Шилов

Popularity: 1% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code