Чергова жертва новацій


Данута КОСТУРА

Ще 2 роки тому Ворзель міг похвалитися відомчою дитячою базою відпочинку «Енергія» на 180 місць, яка підпорядковувалася «Київенерго». За літо тут оздоровлювалось близько 800 дітей. З 2003 року база відпочинку реалізовувала, згідно ліцензії, 90 % путівок приватним особам. Дитяча база була запитаною – путівки розпродувалися наперед.

2 роки тому «Київенерго» перейшло в групу, якою володіє Рінат АХМЕТОВ. Базу відпочинку закрили (зараз працює лише басейн: на фото). Мотивували це закриття технікою безпеки, про що і повідомили у відповідний ірпінський орган, який займається оздоровленням дітей. Дивним чином збігся із закриттям інший факт – раптом постала вимога перед дитячим табором сплачувати ПДВ. Раніше цього не було.

Ходять чутки, що табір не збираються закривати, навпаки, зробити якісний ремонт і вдихнути у нього нове життя. Для цього потрібно включити цей ремонт у план власників на наступний рік. Минулого року якось у них це не склалося.

Чи складеться цьогоріч, якщо взяти до уваги інтерв’ю голови наглядової ради «Київенерго» Івана ПЛАЧКОВА, де він говорить: « Я не виключаю, що СКМ може розглянути питання перепродажу «Київенерго»..?

А, наразі, вже 1600 дітей не змогли оздоровитися, набратися нових вражень. І київським батькам додалось мороки, адже раніше діти могли відпочивати «під боком» у батьків і путівок було більше.

Дуже хочеться вірити, що калькулятори не витіснять з душ власників таку матерію, як відповідальність за здоров’я дітей.

А до чинуш, яким нагально захотілося вирішити фінансові проблеми за рахунок відпочинку дітей, уважніше придивляться їх начальники.

До відома керівництва Мінсоцполітики:

У Ворзелі раніше функціонувало 15 піонерських таборів. Зараз функціонує дитячий табір «Відкрита Біблія» та літній табір Лікарні військово-медичного управління СБУ. Інші 4 дитячі оздоровниці функціонують як різнопрофільні санаторії і для широкого загалу недоступні.

Детальніше у матеріалі « Позаміські табори. Ворзель може поповнити їхню кількість»,

газета «День» № 39, 4 березня, 2011 р.

http://www.day.kiev.ua/uk/article/poshta-dnya/pozamiski-tabori-vorzel-mozhe-popovniti-yihnyu-kilkist

Данута Костура

Popularity: 5% [?]

3 коментарі до "Чергова жертва новацій"

  1. Кілька років тому донька відпочивала в цьому таборі. Запропонували у турфірмі.Реклама і на бігбордах по Києву була. Були дуже задоволені – і вона, і ми. Цього року так і не знайшли нормального табору для дитини поближче до Києва, щоб можна було навідуватись. Є табори, звичайно, та або далеко, або казна-що…Ворзель був ідеальним варіантом дитячого відпочинку- близько, чудове повітря, басейн в таборі, а на вихідні, коли навідувались, можна й на озері відпочити. Дуже сподіваємось, що табір таки знов гомонітиме дитячими голосами наших дітей. Та й Ворзедь, в цілому, теж…

  2. А коли, пані Данута, багатії дбали про чужих дітей. Ось згадаємо табір “Сосновий бір”. Колись це був відомий табір “Південнозахідтрасбуду”. Потім його начепто за борги віддали податковій академії (м. Ірпінь).Пруткий Мельник П.В. на базі цієї академії організувприватний інститут. Співробітники інституту викупили цей табір за 3000000 грн. Табір розташований майже на девяти гектарах землі. Дозвіл на викуп наданий ще при головуванні Сотнікової З.ю., тобто минуло мінімум 8 =м років тому. Там лунають дитячі голоси???? І так зкрізь

  3. Прикро що болюча для Ворзеля тема залишилася поза увагою і батьків і мешканців селища і хоча це і трохи дивакувато звучить “хазяїна” селища. Відчуття що батьків не бентежить питання оздоровлення дітей, ворзелян не обходить питання відродження оздоровниці що влітку наповнювалася щебетом дитячих голосів, а сьогоднішню владу радує така ситуація.
    Свого часу мала намір придбати як подарунок путівку до дитячого табору “Енергія” але спізнилася -путівки було продано. Минулого року знову спробувала але трохи відлякала ціна близько 4000 грн. а цього року путівки взагалі не продавали.
    І що цікаво фактично нічого не змінилося, і діти є і потреба в оздоровленні також а відпочити дитині немає де.
    Єдиний табір, що сьогодні оздоровлює дітей це Відкрита Біблія бо дійсно там чутно дитячі голоси. Про частинку КОСКу у вигляді табору “Прапор” окрема розмова – більш жахливого тембру та вимови що кричить в гучномовець важко знайти і повторити соромно, а що відчувають діти слухаючи важко уявити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code