Чергова сесія Ворзельської селищної ради буде продовжена через два тижні

Данута КОСТУРА

Ворзельська селищна рада не проводила чергову сесію впродовж трьох місяців. Нарешті, вибрала час засідань 28 квітня, після поминальної неділі, о 9 годині. Очевидно, сподівалася, що селищна громада проігнорує зібрання. Вибрала зал, який не міг вмістити громадян, що бажали бути присутніми на сесії. Громада вибухнула гнівом. Питань до влади назбиралось багато. Небайдужих ворзелян зібралося чимало. Обурені бажаючі запропонували перейти у більшу залу ворзельського Центру культури. Регламентна комісія пішла на довгу нараду. В результаті, депутати проголосували продовжити сесію через два тижні. А де – ще будуть уточнювати.

У ході сесії з порядку денного вилучили кілька земельних питань, пов’язаних з виділенням нових ділянок. Основне ж питання під № 7, яке так збурило громаду, звучало так: « Про внесення змін до рішення Ворзельської селищної ради від 05. 10. 2011 року № 175 -13- V1 “Про затвердження програми корегування Генерального плану забудови селища Ворзель на 2011 – 2012 року». Що за цією фразою насправді стоїть, мало хто здогадується. Проте, закралася підозра, що влада може дати вже офіційний хід теперішній тотальній вирубці ворзельських зелених зон під багатоповерхівки.

Тим самим знищуючи Ворзель, як кліматичну оздоровницю.

Громадськість нагадала, що відкорегований порядок денний влада зобов’язана оприлюднювати завчасно. Земельні питання повинні виноситись на сесію деталізованими. А питання, пов’язані з Генпланом, наразі, потрібно зняти.

Сесія ще встигла проголосувати за звільнення Вадима Ковальчука, як голови земельної комісії та його сестри Алевтини Ковальчук з посади секретаря селищної ради згідно поданих ними заяв.

Данута Костура

no images were found

Popularity: 5% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code