40 учасникам АТО із Ворзеля виділено землю

Данута КОСТУРА

На 18-й сесії Ворзельської селищної ради VII скликання, яка відбулася 23 грудня, було прийнято бюджет селища на 2017 рік, а також виділено 40 земельних ділянок (по 6 соток) учасникам АТО.

Дохідна частина бюджету складатиме 11 520 тис. грн. Ці кошти планується одержати з податків на прибуток підприємств, податку на майно, на товари і послуги, з єдиного податку тощо. З бюджету розвитку планується велику частину коштів виділити на будівництво доріг і водогонів.

Щодо виділення землі учасникам АТО, то на цій сесії було затверджено детальний план території Ворзеля, обмеженої вул. Кленовою від №37 по №55-б та вул. Курортною від №92 по №100, для розміщення садибної житлової забудови та надання дозволу учасникам АТО на виконання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у селищі Ворзель.

У жовтні пройшли громадські слухання щодо затвердження детального плану територій між вул.  Курортною і Кленовою. Тоді планувалося забудувати ділянку кількома 4-поверхівками, щоб 22 квартири (з 280) віддати бійцям АТО. Активна частина ворзельців висловлювала на слуханнях своє обурення – у центрі селища під тотальне знищення потрапив би ліс першої категорії. А, як відомо, Ворзель задекларував своє прагнення до набуття статусу кліматичного курорту і робить у цьому напрямку потрібні кроки. Унікальний клімат у Ворзелі формують саме дерева.

І ось на останній у цьому році сесії вже не було мови про багатоквартирну забудову. Сорока атовцям виділили земельні ділянки.

Голова Координаційної ради ветеранів АТО Надія Шумейко сказала, що там, неначе, планується створювати кооператив із власників ділянок.

Будемо сподіватися, що бійці АТО знайдуть спосіб, як не знищити ліс. Ця земля чудово підійшла б для будівництва якогось рекреаційного об’єкту. Просто потрібно захотіти майбутньому кооперативута владі знайти відповідного інвестора.

Данута КОСТУРА

Газета «Ірпінський вісник» №53 (2797) 30 грудня 2016 року

Popularity: 2% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code