1 серпня відбулася 55 сесія Ворзельської селищної ради

Данута КОСТУРА

Депутати заслухали інформацію про стан сплати податків та виконання бюджету за перше півріччя, виділили кошти на капітальний ремонт підлоги та стелі групового приміщення дитячого садочка № 11, погодили звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки рекреаційного призначення та затвердили її вартість, звернулися до санаторію «Україна» щодо прийняття негайних заходів, у зв’язку зі скаргами мешканців на неприємний запах, який розповсюджують  каналізаційні відстійники. Було також розглянуто кілька земельних питань.

Податки

За перше півріччя до селищного бюджету надійшло 14 855 893 грн.

Земельний податок склав 6 518, 91 тис грн ( з юридичних осіб- 4106, 1тис. грн; орендна плата з юросіб- 1604,тис. грн; земельний податок з фізичних осіб – 493, 4 тис грн; орендна плата з фізосіб- 315,4 тис грн)

 

Звернення сесії до ДП «Санаторій «Україна» ПрАТ «Укрпрофоздоровниця»

У зв’язку зі скаргами мешканців щодо неприємного запаху з каналізаційних відстійників за розпорядженням селищної голови 18 липня була створена тимчасова комісія. Комісія встановила, що резервуар для збору каналізаційних стоків, які надходять з санаторію «Україна» знаходиться на землях Ворзельської селищної ради, а локальні очисні споруди, ставки-відстійники – на території Михайлівсько-Рубежівської сільської ради. Із резервуару в обхід ставків-відстійників витікають каналізаційні стоки.

КП «Ірпіньводоканал» ці каналізаційні об’єкти не обслуговує. Вони перебувають у віданні санаторію «Україна».

Депутати рекомендували дочірньому підприємству «Санаторій «Україна» ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» та приватному акціонерному товариству «Укрпрофоздоровниця» провести комплекс робіт щодо недопущення шкідливого впливу на навколишнє середовище Ворзеля і Михайлівки – Рубежівки та заключити договір зі спеціалізованою організацією. Депутати ще раз нагадали санаторію  про можливість підключення  до самопливного каналізаційного колектора, що проходить по вул. Затишній та Композиторів.

 

Земельні питання

 

Продаж землі

25 квітня на 52 сесії депутати дали дозвіл ТОВ Міжнародна юридична служба «МЮРС» на викуп земельної ділянки площею 2, 0372 га для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення  по вул. Сосновій, 48.

На 55 сесії депутати погодили звіт про експертну грошову оцінку цієї ділянки і затвердили її вартість у сумі 3 771 801 грн.

Також зобов’язали ТОВ «МЮРС» укласти договір з виконавчим комітетом про збереження зелених насаджень, розташованих на цій ділянці. Видалення дерев проводити з дозволу виконкому Ворзельської селищної ради.

Розгляд клопотання ТОВ «СЕРВІС В» щодо передачі землі в оренду по вул. Тюльпанова, 33

Цю земельну ділянку площею 1, 8160 га орендує ТОВ «Курортіндустрія» з 26.04. 2005 року. Призначення – будівництво і обслуговування курортно-оздоровчого комплексу.

ТОВ «СЕРВІС В» придбало  у «Курортіндустрії» нерухоме майно на цій ділянці і подало клопотання щодо передачі в оренду. Цю ділянку було самовільно розділено на дві різних земельні ділянки. Ворзельська селищна рада відмовила в передачі цих ділянок в оренду у зв’язку з  невідповідністю площ і цільового призначення.

Селищна рада вирішила зобов’язати ТОВ «Курортіндустрія» та ТОВ «СЕРВІС В» привести площі у відповідність до договору оренди землі №88 від 26.04.2005 року та звернутися до Держгеокадастру щодо надання документів, на підставі яких відбувся поділ земельної ділянки.

Депутати надали дозвіл на виконання проектів землеустрою щодо подальшої передачі в оренду земельних ділянок ПрАТ «Київобленерго» для розміщення нових електропідстанцій по вулицях Чернишевського, Ватутіна та Амосова. Це дасть можливість розгрузити старі електропідстанції. Тоді власники нових будинків дістануть змогу безперебійно отримувати електроенергію.

Данута КОСТУРА

 

 

 

Popularity: 3% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code